Dresy na motokros zviditelní i váš tým

Motokrosová sezóna začala. Má už váš tým své barvy a svůj dres? Dresy na motokros pro vás navrhne i vyrobí DDsport.cz.

Dresy na motokros dokážou zviditelnit jednotlivce i celý tým. Právě jaro je ideální na to myslet na nové dresy pro motokrosové a BMX týmy. Zdařilé oblečení dokáže zvednout motivaci celého týmu a pomoci rovněž k lepším sportovním výsledkům.

DDsport.cz je výrobce kvalitních sportovních dresů. Řídí se heslem „Tvoje volba, tvůj design, tvoje vítězství“, které promítá i do svých výrobků pro sportovní týmy i jednotlivce. Motokrosové dresy dokáže DDsport vyrobit podle dodaných návrhů, ale rovněž vytvořit design na klíč podle přání zadavatele. K vlastnímu návrhu dresů lze využít perfektně předpřipravené šablony s nákresy jednotlivých částí dresu.

Dresy pro motokrosový sport musí mít mnohem více než jen zajímavý design

Musí být především funkční a pohodlné. Nesmí omezovat pohyb, ani odpoutávat pozornost jezdce. DDsport nabízí kompletní motokrosové dresy, ale i motokrosové polokošile, vesty, nebo motokrosové bundy. Plus další doplňky. Vše lze vyrobit v barvách týmu, perfektně sladit vrchní a spodní díly dresu, a využít třeba i možnosti tisku fluo barvami, které jsou právě u motokrosu mimořádně oblíbené. Tisknout lze podle barevnice Pantone, a to včetně zajímavých gradientů, tedy za využití efektu barevných přechodů.

promotorsport_1200x628

Oblečte svůj motokrosový tým

Týmové oblečení motokros – to je mnohem více než jen pár kousků pro pohodlnou jízdu. Pro tým lze v týmových barvách a pod značkou týmu pořídit celou sportovní výbavu: teplákové bundy, kalhoty a mikiny – vše uzpůsobeno potřebám motokrosových sportovců. Dále se hodí týmové thermo prádlo na motokros, týmové ručníky i čepice.

DDsport.cz ­­­– sportovní dresy na míru

DDsport vyrábí sportovní dresy ve vysoké kvalitě, skvělém designu a za příjemně nastavené ceny. Již 20 let patří mezi přední české výrobce sportovních dresů. Specializuje se na hokejové dresy, fotbalové dresy, dresy pro motokros, dresy pro hasičský sport i jiné individuální a týmové sporty.