AFRICA TWIN SE VRACÍ DOMŮ DO AFRIKY. Vydejte se s Hondou na cestu.

Honda Motor Europe přichází s další akcí v rámci programu Adventure Roads, který v průběhu března 2019 jezdcům nabídne jedinečný zážitek z cesty napříč jižní Afrikou.

V rámci první akce Adventure Roads se 40 motocyklových nadšenců na strojích CRF1000L Africa Twin vydalo po klikatých cestách lemovaných strhujícími scenériemi západního pobřeží Norska na 8denní 3500 km dlouhou cestu z Osla na Nordkapp (nejsevernější bod Evropy. Druhá akce Adventure Roads, která začne v Durbanu na východním pobřeží Jižní Afriky, zavede účastníky na 3 200 km dlouhou cestu napříč celou zemí – přes Lesotho – do překrásného Kapského města. 12denní cesta povede různorodým terénem a impozantními scenériemi jedné z nejatraktivnějších zemí pro dobrodružné výpravy. 

Afrika. Terén, který byl inspirací pro model Africa Twin. Dokonalé prostředí pro posouvání vlastních limitů a pro naplnění touhy po dobrodružství, které je domovem řady legendárních jezdců. Honda Motor Europe vyráží do Jižní Afriky za neopakovatelnými zážitky a zvem všechny jezdce na strojích Africa Twin, aby se vydali taky.

    

Vydejte se na cestu spolu s dalšími Africa Twin nadšenci a poznejte kamarádství, získejte nové dovednosti a navažte cestou nová přátelství. Jezděte jako profesionálové a objevte nové stránky vaší Hondy Africa Twin díky rallye jezdcům z továrního týmu Honda Racing Corporation, kteří se s účastníky cestou podělí o své zkušenosti.

 Tato jízda je určena pouze pro majitele strojů Honda. Sdílejte ji s ambasadory značky Honda z několika různých oblastí a noste své barvy Honda s pýchou. Staňte se jezdcem, kterým jste vždy chtěli být a poznejte nový rozměr radosti z jízdy – takový, který vám poskytne jedině motocykl Honda.

Žádné dobrodružství by nebylo úplné bez malého překvapení na cestě. Na cestě Norskem mezi jezdce zavítal Alex Caizergues, držitel světového rychlostního rekordu v kitesurfingu, a Honda Adventure Roads ambasador, který ohromoval svými dovednostmi. Tentokrát je možné se těšit na více speciálních hostů.

Účastníky akce Honda Adventure Roads 2019 čeká 3 736 kilometrů rozdělených do 12 etap, které vedou jedněmi z nejkrásnějších přírodních scenérií v Jižní Africe. Od slavného sedla Sani Pass přes Lesotho, ohromující scenérie pouštní oblasti Karoo, přes sedlo Swartberg Pass až k Mysu dobré naděje.

Honda Adventure Roads 2019 začne již brzy. Vaše místo čeká. Zaregistrujte se již dnes. Akce je určena pro všechny majitele strojů Africa Twin a dalších velkých cestovních endur Honda, kteří se chtějí postavit výzvě v podobě nového terénu. Trasa není vhodná pro začátečníky, neboť zahrnuje jízdu s vyšší technickou obtížností.

Pro více informací o programu Adventure Roads a registraci  navštivte stránky: www.hondaadventureroads.com